borukaynak.com

MÜHENDİSLİK SANAYİ LTD.

Slide 1

Exact 200Boru Kesme ...

Gönyesinde, çapaksız, hızlı, emniyetli boru kesimi her tür imalatın başlangıç noktasıdır.

TS Mühendislik müşterilerine yıllardır, kaliteli, muhtelif boru kesme ve boru kaynak ağzı açma çözümlerini uygun fiyata tedarik etmektedir.

Slide 2

OSW Açık Kaynak BaşlığıOrbital Boru Kaynağı ...

Mikroelektronik tesislerinin hassas borulamalarından, uluslararası boru hatlarının kaynağına kadar pek çok çap, et kalınlığı, malzemenin kaynağına yönelik ekipman tedariki TS Mühendislik firmasının en iddialı olduğu konulardan biridir.

Slide 3

Centromat Boru Merkezlemeİlave ekipmanlar, aksesuarlar ...

Borulama işlerinde maliyet tasarrufu, hız, pratiklik, kalite sağlayacak pek çok ilave ekipman ve aksesuarı müşterilerine tedarik eden TS Mühendislik, uygulamalarınız hakkında muhtelif çözümler sunmaktadır. 

 

Previous Next

Magnatech, TS Mühendislik işbirliğiyle Türkiye'de ...

Orbital Boru Tesisatı ve Boru Hattı Kaynak Sistemleri

Orbitec logo Magnatech logo

TS Mühendislik konusunda uzman sektörün köklü iki firması olan Alman Orbitec GmbH ve Amerika-Hollanda ortak operasyonu olan Magnatech International BV firmalarının Türkiye temsilciliğini yapmaktadır.

Et kalınlığı 3.0-5.0 mm olan tek veya bir kaç pasoda boru kaynağı, eşanjör ve kazan kaynakları gibi uygulamalar için Orbitec orbital kaynak sistemleri, daha yüksek çapta tesisatların ve hatta boru hatlarının kaynağı için Magnatech ürünleri verim ve fiyat avantajları ile öne çıkmaktadır.

Özelikle ilaç, kimya, gıda sanayilerinde boru tesisatlarında kullanılan Orbitec ürünleri arasında benzersiz oksijen analiz cihazları ve pratik aksesuarlar mevcuttur.

Özellikle boru hatları projelerinde kullanılan Magnatehc ürünleri arasında kaynak traktörleri ve tenteleri gibi tamamlayıcı ürünler mevcuttur. 

Ulaşım - İletişim

TS Mühendislik Sanayi Ltd. Şti.
Dereboyu Mevkii Basın Ekspres yolu No:15/B 34303 Küçükçekmece İstanbul
Tel : 0 212 697 77 44 - 0 212 697 87 77  Fax: 0 212 697 05 00
Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  Halkalı V.D. 8590526228