borukaynak.com

MÜHENDİSLİK SANAYİ LTD.

Slide 1

Exact 200Boru Kesme ...

Gönyesinde, çapaksız, hızlı, emniyetli boru kesimi her tür imalatın başlangıç noktasıdır.

TS Mühendislik müşterilerine yıllardır, kaliteli, muhtelif boru kesme ve boru kaynak ağzı açma çözümlerini uygun fiyata tedarik etmektedir.

Slide 2

OSW Açık Kaynak BaşlığıOrbital Boru Kaynağı ...

Mikroelektronik tesislerinin hassas borulamalarından, uluslararası boru hatlarının kaynağına kadar pek çok çap, et kalınlığı, malzemenin kaynağına yönelik ekipman tedariki TS Mühendislik firmasının en iddialı olduğu konulardan biridir.

Slide 3

Centromat Boru Merkezlemeİlave ekipmanlar, aksesuarlar ...

Borulama işlerinde maliyet tasarrufu, hız, pratiklik, kalite sağlayacak pek çok ilave ekipman ve aksesuarı müşterilerine tedarik eden TS Mühendislik, uygulamalarınız hakkında muhtelif çözümler sunmaktadır. 

 

Previous Next

H&M Pipe Oksi-gaz, Plazma Şekil Kesme Aparatı

 

H&M Pipe Oksi-gaz, plazma, boru şekil kesme aparatı

En yetenekli kullanıcılar bile H&M Şekil Kesme Aparatından ve şablonlarından fayda görür. Şekil kesme aparatı metal bir şablondan yolunu takip ederek lambanın hareketini kontrol eder. Bu sayede üstün kalitede kurtağızı, Y pantalon, T birleştirme ve muhtelif açılarda şevli (çapraz) kesilmiş parçalar elde edilebilir. 45 dereceye kadar varan açılarda bile düzgün bir lamba hareketi sağlanır.

Önceden imal edilmiş olan bir şablon dış dişlinin ön yüzüne civatalanır ve lamba bir yay kuvvetiyle şablona dayanır. Makina borunun etrafında dönerken lamba şablonla aynı yörüngede döner. Sertleştirilmiş klavuzu ve taşıyıcı yatak tekerleri sayesinde tam tur boyunca lambanın kesintisiz, istikrarlı, dengeli yatay hareketi sağlanır. Her seferinde hassas kesim elde edilir.

Şekil Kesme Aparatları Standart H&M Düz boru kesme makinalarına bağlanılarak kullanılır.

Model No.

   Ağırlık Kg.   

Tavsiye edilen Ana Makina

Model No. 0 3,15  Model No. 0
Standart 24"-610mm 4,95  Model No. 1 ve 2
Standart 36"-915mm- 5,85  Model No. 3 ve 4

 sekilkesme

 

Ulaşım - İletişim

TS Mühendislik Sanayi Ltd. Şti.
Dereboyu Mevkii Basın Ekspres yolu No:15/B 34303 Küçükçekmece İstanbul
Tel : 0 212 697 77 44 - 0 212 697 87 77  Fax: 0 212 697 05 00
Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  Halkalı V.D. 8590526228