borukaynak.com

MÜHENDİSLİK SANAYİ LTD.

Slide 1

Exact 200Boru Kesme ...

Gönyesinde, çapaksız, hızlı, emniyetli boru kesimi her tür imalatın başlangıç noktasıdır.

TS Mühendislik müşterilerine yıllardır, kaliteli, muhtelif boru kesme ve boru kaynak ağzı açma çözümlerini uygun fiyata tedarik etmektedir.

Slide 2

OSW Açık Kaynak BaşlığıOrbital Boru Kaynağı ...

Mikroelektronik tesislerinin hassas borulamalarından, uluslararası boru hatlarının kaynağına kadar pek çok çap, et kalınlığı, malzemenin kaynağına yönelik ekipman tedariki TS Mühendislik firmasının en iddialı olduğu konulardan biridir.

Slide 3

Centromat Boru Merkezlemeİlave ekipmanlar, aksesuarlar ...

Borulama işlerinde maliyet tasarrufu, hız, pratiklik, kalite sağlayacak pek çok ilave ekipman ve aksesuarı müşterilerine tedarik eden TS Mühendislik, uygulamalarınız hakkında muhtelif çözümler sunmaktadır. 

 

Previous Next

Magnatech, TS Mühendislik işbirliğiyle Türkiye'de ...

D Head Kaynak Kafası

D kaynak başlığı, yetenekli bir TIG kaynakçısının tüm hareketlerini tekrarlamaya kadirdir. Özellikle birden fazla pasoda kaynak uygulamaları ve en zorlu kalite standartlarını cevaplamak üzere tasarlanmıştır.

Pipemaster model güç kaynakları beraberinde kullanılan D-Head devrede kalma oranını arttırarak, tamir oranlarını düşürerek ve istikrarlı olarak aynı kalitede kaynak yaparak imalat miktarını arttırır. Kaynak çevresinde ve eksen boyunca sınırlı boşluk olan küçük çaplı boruların kaynağı için idealdir.

D-Head, tüm standart boru çaplarında mevcut olan metal klavuz bilezikler sayesinde boru üstüne monte edilir. Kaynak çizgisinin sadece tek tarafına monte edilebildiği için boru fittinge kaynak imkanı verir. Başlık üzerine monte edilmiş olan kompakt tel besleyici standart boyutta tel makarası kullanır.

D-Head sistemi , Krom molibden ve diğer ön tavlama/ısıtma gerektiren alaşımlarda kullanılmak üzere su soğutmalı bir gövdeye ve ısıya tahammüllü aksamlar içerir. Adaptör takozlar kullanılarak bir çap büyük klavuz bilezik kullanılarak monte edilen başlık, ısının vereceği hasarı önleyecek boşluğa sahip olur.

Proses:

TIG

Kaynak başlığı tipi:

Açık Ark. Başlığın tümü boru etrafında döner. Klavuz bilezikler kullanılarak boruya monte edilir.

Boru çapı aralığı:

Dış çap 25mm - 356mm (1" - 14")

İşlevleri:

  • Lamba dönüşü
  • Dolgu teli besleyicisi
  • Elektronik lamba salınımı
  • Elektronik ark boşluğu kontrolü (AVC)

Ana özellikler:

  • Her pozisyonda birden fazla pasoda kaynak
  • Geniş boru çapı aralığı
  • Standart sarfları kullanan su soğutmalı lamba
  • 2.5cm (1") ile 35.6cm (14") arasında boru kaynağı
  • Tüm kaynak standartlarına uygunluk

Ulaşım - İletişim

TS Mühendislik Sanayi Ltd. Şti.
Dereboyu Mevkii Basın Ekspres yolu No:15/B 34303 Küçükçekmece İstanbul
Tel : 0 212 697 77 44 - 0 212 697 87 77  Fax: 0 212 697 05 00
Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  Halkalı V.D. 8590526228