borukaynak.com

MÜHENDİSLİK SANAYİ LTD.

Slide 1

Exact 200Boru Kesme ...

Gönyesinde, çapaksız, hızlı, emniyetli boru kesimi her tür imalatın başlangıç noktasıdır.

TS Mühendislik müşterilerine yıllardır, kaliteli, muhtelif boru kesme ve boru kaynak ağzı açma çözümlerini uygun fiyata tedarik etmektedir.

Slide 2

OSW Açık Kaynak BaşlığıOrbital Boru Kaynağı ...

Mikroelektronik tesislerinin hassas borulamalarından, uluslararası boru hatlarının kaynağına kadar pek çok çap, et kalınlığı, malzemenin kaynağına yönelik ekipman tedariki TS Mühendislik firmasının en iddialı olduğu konulardan biridir.

Slide 3

Centromat Boru Merkezlemeİlave ekipmanlar, aksesuarlar ...

Borulama işlerinde maliyet tasarrufu, hız, pratiklik, kalite sağlayacak pek çok ilave ekipman ve aksesuarı müşterilerine tedarik eden TS Mühendislik, uygulamalarınız hakkında muhtelif çözümler sunmaktadır. 

 

Previous Next

MaTIG 500 CNC Orbital Ayna Kaynak Sistemi

 Maus Italia

Maus Italia, makineto takımları, Eşanjör, Kazan imalat ve bakımına yönelik geniş ekipman seçenekleri ile konusunun lider firmasıdır. Ayna kaynağı dışındaki geniş ürün yelpazesini incelemek üzere www.makineto.com sitesini ziyaret ediniz.

MaTIG 500 CNC Orbital Ayna Kaynak Sistemi

1/4” ile 2” (9.5 - 50.8 mm)  arası ve daha büyük çaplarda ayna boru kaynaklarını yapabilen tam otomatik delik konumlama özelliğine sahip TIG kaynak sistemidir. MaTIG 500 son derece düşük imalat sürelerinde. çok düşük maliyetle tüm ayna kaynaklarını tam otomatik olarak icra etme imkanına sahiptir. Benzersiz FOCS2 merkezleme sistemi ile entegre edilen bu CNC, kaynak esnasında ayna veya boruya hiç dokunmadan yüksek hassasiyette kaynak yapılmasını garanti altına alır.

Bu CNC'de kullanılan kaynak başlığı boru merkezini tespit ederken son nesil lazer konumlama sistemi kullandığı için merkezleme parçalarına ihtiyaç duymaz.

İnvertör jeneratörlü güç kaynağı türünün en üstün modelidir.

Özellikle MaTIG 500 sistemi için geliştirilmiştir, Boru kaynağı işlemlerinin tam otomatik yürütülmesini sağlar.

Bu robot sistem, orbital kaynak başlığını tam otomatik konumlama ve merkezleme özelliğine sahiptir.

Bu robotik sistemde tüm bileşenler birbiriyle tam uyumlu olarak çalışarak maksimum performans sağlar.

Ulaşım - İletişim

TS Mühendislik Sanayi Ltd. Şti.
Dereboyu Mevkii Basın Ekspres yolu No:15/B 34303 Küçükçekmece İstanbul
Tel : 0 212 697 77 44 - 0 212 697 87 77  Fax: 0 212 697 05 00
Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  Halkalı V.D. 8590526228