borukaynak.com

MÜHENDİSLİK SANAYİ LTD.

Slide 1

Exact 200Boru Kesme ...

Gönyesinde, çapaksız, hızlı, emniyetli boru kesimi her tür imalatın başlangıç noktasıdır.

TS Mühendislik müşterilerine yıllardır, kaliteli, muhtelif boru kesme ve boru kaynak ağzı açma çözümlerini uygun fiyata tedarik etmektedir.

Slide 2

OSW Açık Kaynak BaşlığıOrbital Boru Kaynağı ...

Mikroelektronik tesislerinin hassas borulamalarından, uluslararası boru hatlarının kaynağına kadar pek çok çap, et kalınlığı, malzemenin kaynağına yönelik ekipman tedariki TS Mühendislik firmasının en iddialı olduğu konulardan biridir.

Slide 3

Centromat Boru Merkezlemeİlave ekipmanlar, aksesuarlar ...

Borulama işlerinde maliyet tasarrufu, hız, pratiklik, kalite sağlayacak pek çok ilave ekipman ve aksesuarı müşterilerine tedarik eden TS Mühendislik, uygulamalarınız hakkında muhtelif çözümler sunmaktadır. 

 

Previous Next

Orbitec Orbital Boru Kaynak Sistemleri

Sayın Müşterilerimiz, Dostlarımız,

Orbitec GmbH. 1984 yılında kurulmuş ve Orbital Kaynak Teknolojileri alanında uzmanlaşmıştır. Orbitec Orbital Kaynak Sistemlerinin tasarımını, ar-ge'sini ve imalatını yapmakta ve dünya çapında müşterileriyle buluşmasını sağlamaktadır. Firmanın felsefesi; hem tecrübeli, hem de yeni başlayan kullanıcılar için en üstün seviyede orbital kaynak teçhizatlarını pazardaki en uygun koşullarla sunmaktır. Başlıca ilaç, biyoteknoloji, kimya, yarı iletken, gıda, süt, meşrubat, uçak & uzay endüstrisi, imalat, gemi inşa gibi sektörlere yönelik olarak hizmet vermektedir.

Orbitec Merkez

Ulaşım - İletişim

TS Mühendislik Sanayi Ltd. Şti.
Dereboyu Mevkii Basın Ekspres yolu No:15/B 34303 Küçükçekmece İstanbul
Tel : 0 212 697 77 44 - 0 212 697 87 77  Fax: 0 212 697 05 00
Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  Halkalı V.D. 8590526228