borukaynak.com

MÜHENDİSLİK SANAYİ LTD.

Slide 1

Exact 200Boru Kesme ...

Gönyesinde, çapaksız, hızlı, emniyetli boru kesimi her tür imalatın başlangıç noktasıdır.

TS Mühendislik müşterilerine yıllardır, kaliteli, muhtelif boru kesme ve boru kaynak ağzı açma çözümlerini uygun fiyata tedarik etmektedir.

Slide 2

OSW Açık Kaynak BaşlığıOrbital Boru Kaynağı ...

Mikroelektronik tesislerinin hassas borulamalarından, uluslararası boru hatlarının kaynağına kadar pek çok çap, et kalınlığı, malzemenin kaynağına yönelik ekipman tedariki TS Mühendislik firmasının en iddialı olduğu konulardan biridir.

Slide 3

Centromat Boru Merkezlemeİlave ekipmanlar, aksesuarlar ...

Borulama işlerinde maliyet tasarrufu, hız, pratiklik, kalite sağlayacak pek çok ilave ekipman ve aksesuarı müşterilerine tedarik eden TS Mühendislik, uygulamalarınız hakkında muhtelif çözümler sunmaktadır. 

 

Previous Next

Saw It ® Boru testeresi

Saw It ® Boru testeresi

Saw It® basınçlı havanın gücünü kullanarak kesme bıçağına vargel hareketi yaptırır. Bıçaklarda yapılan iyileştirmeler sayesinde cihaz daha pratik kulanımlı, kolayca kesime başlanmasına ve sorunsuz çalışmaya imkan veren biçimdedir. Reed plastik, paslanmaz, çelik ve C900 PVC boru kesmeye uygun bıçakları tedarik eder.

SAWITSD ve SAWITD modellerinin özellikleri:sawit iste

  • Mandal bırakıldığında acil duruş.
  • Mandal bastırıldığında hemen çalışma.

SAWITSD versiyonunda kazara mandala basılırsa çalışmasını engelleyen tetik kilidi mevcuttur.

Saw It®, borunun etrafında rahatça hareket edebilmesi için sadece 153mm boşluğa ihtiyaç duyar. Tek ayarda Ø 500mm çapa kadar boruları kesebilir. Saw It®'in, yerine sabitlenebilmesi için ayrıca bir mengene sistemi mevcuttur. Müstakil olarak satılan Saw It® Vise mengenesi 4” - 12” çaplarındaki borulara uygundur, (zincir uzatmaları sayesinde 24”e kadar büyütülebilir), keserken iş güvenliği ve denge sağlar. Tüm Saw It® modelleri dakikada 300 git gel yapar. Havalı testereler, içten yanmalı zincir testerelere ve hatta elektrikli testerelere oranla kıvılcım çıkarmaya daha az meyillidir. Her halükarda Saw It® cihazı kullanılmış yakıt boru hatları için tavsiye edilmez. 

NOT: Saw It® gibi havalı Reed ürünleri ile beraber her zaman bir filtre-regülatör-yağlandırıcı kullanınız. Reed FRL #97591 model Filtre-Regülatör-Yağlandırıcı kullanımını tavsiye etmektedir.

B4 2

Katalog No. Açıklama

Çap Kapasitesi [2]

Nominal mm

Maksimum Güç

Hava Tüketimi

Ağırlık (kg)
SAWIT

Döner kabzalı

Maksimum 24" - 610mm 6,3 bar'da 1,4 m³/dak 7,7
SAWITD [1] Mandal tetikli Maksimum 24" - 610mm 6,3 bar'da 1,4 m³/dak 7,7
SAWITSD[1] Tetik Kilitli Maksimum 24" - 610mm 6,3 bar'da 1,4 m³/dak 7,7

[1] YENİ !

[2] Çalışma aralığı bıçak boyuna ve zincir uzatmasına bağlıdır.

3,5mm’ye kadar kalınlıklarda 25mm’de 14 diş adedi olan bıçak, 4,5mm’den kalın malzemelerde 25mm’de 8 diş adedi olan bıçak kullanımı tavsiye edilir. Plastik gibi yumuşak malzemelerde belli uzunlukta daha az diş adedine sahip bıçakları tercih ediniz.

sawit emniyet mandali

nedenreed

Bu testere iş güvenliğini sağlar, zincir testereye oranla daha emniyetlidir. Saw It® Vise mengenesi testerenin boruda düzgün hareketini temin eder, kullanıcının daha kontrollü kesim yapmasını sağlar. Mengenenin bu testereyle kullanımı işlevi kolaylaştırır.

*SAWITSD Acil Durum Mandalı

Ulaşım - İletişim

TS Mühendislik Sanayi Ltd. Şti.
Dereboyu Mevkii Basın Ekspres yolu No:15/B 34303 Küçükçekmece İstanbul
Tel : 0 212 697 77 44 - 0 212 697 87 77  Fax: 0 212 697 05 00
Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  Halkalı V.D. 8590526228